top of page
IMG_9476-HDR-Edit.jpg

Střecha pod střechou

Novinka - Originální zážitek kůň i jeho pán 

První glamping u koní ve střední Evropě. Kapacita min. 10, maximálně 20 osob. Ideální pro rodinné, přátelské či firemní party!

IMG_9500-HDR-Edit_edited.jpg

Glamping pod střechou

Přestavěli jsme bývalé stáje v jedinečné místo, kde na vás dýchne atmosféra klidného, venkovského života s koňmi. Při přestavbě jsme se řídili japonským principem estetiky wabi-sabi a okořenili ho designovými prvky studia KAMIDESIGN. Vzniklo tak jedinečné prostředí, ve kterém se budete cítit tak přirozeně, že zapomenete na mobil, práci i starosti a budete sami sebou.

Vše, co potřebujete

Koňské boxy jsme vybavili originálními stany české výroby s větracím okénkem, dřevěnou podsadou, kvalitní matrací, froté prostěradlem a ručníkem. Prostory i příslušenství stájí jsou plně bezbariérové a hosté mají k dispozici pánskou a dámskou koupelnu i plně vybavenou kuchyňku. Vlastní spacáky a lůžkové sety dle Vašich zvyklostí si na závěr pobytu zase odvezete. Prostě – víte, v čem spíte.

IMG_9485-HDR.jpg
IMG_9049.jpg

Bydlete se svým koněm

Láska pána ke svému koni nezná hranic. Proto nabízíme jejich majitelům možnost ustájení vlastního koně v jiné části farmy. Kromě výletů po okolí můžete využít i náš pětihektarový tréninkový areál a jedinečnou kilometrovou dráhu s umělým povrchem. K dispozici je též kolotoč na pohybování koní, vnitřní i vnější jízdárna a bohatý skokový materiál.

Hygiena v glampingu

Hygiena je pro nás na farmě zásadní. Proto jsou boxy se stany vybaveny střídmě a zákazníci si musí přivézt vlastní lůžkoviny nebo spacák. Samotné boxy se stany pak čistíme parním mopem a ozonátorem od společnosti OZONTECH, který dokonale dezinfikuje celý prostor.

Rezervujte si Střechu pod střechou

Novinku Glamping u koní pro rodinné, přátelské či firemní party je možné rezervovat výhradně přímo na Farmě Slunečný Dvůr. 

Ubytování v apartmánech je možné rezervovat přes Booking a Explorio.

bottom of page