top of page

Farma a okolí

VYTVOŘILI JSME FARMU, O KTERÉ JSME SAMI SNILI

Nadhled nad životem a úžasný výhled do kraje – i to je Farma Slunečný Dvůr. V dáli uvidíte celé hraniční hory Pardubického kraje – Stolowe Gory u Náchoda, panorama Orlických hor, azimut ukáže i na vrch v sousední kraji – Keprník v pohoří Hrubý Jeseník. Originální mapa a vlastivědné zajímavosti v českém a anglickém jazyce Vás vítájí na velkých informačních tabulích u vjezdu do našeho  areálu.

IMG_9139-Edit.jpg

Areál farmy

Z pokoje uděláte přesně pár kroků – a jste venku! Na hřišti se vyřádí děti i dospělí, na naší letní terase s pískovištěm pro nejmenší si užijete příjemné odpoledne. Originální zvířata ze sena a slámy zdobí Bistro Slamák, na Farmě si spokojeně vegetuje dvojice kocourů – černočerný Mates a pomerančový Garfield. A samozřejmě koně, děti uvítají hlavně poníčky Bety a Simku.

Unikátní lokalita​

Díky naší lokalitě je farma ideálním startovním bodem pro výlety. Vítání jsou u nás cyklisté, kteří mohou rovnou v areálu najet na značenou cyklotrasu. Máme pro vás k dispozici kolárnu, stojany a další příslušenství. V blízkosti se nachází vodní nádrž Seč, kde kromě rekreace najdete i kvalitní zázemí pro vodní sporty. Doporučujeme návštěvu zámku Žleby nebo projížďku parníkem na Labi. Pokud jste fanoušky golfu, můžete využít golfová hřiště na Hamrech.

main.jpg
IMG_9694-HDR_edited.jpg

Bistro Slamák

Ubytované hosty zveme také do našeho Bistra Slamák, které nabízí kvalitní snídaně a večeře z čerstvých regionálních surovin. Těšte se na domácí pečivo, dezerty, čerstvé ovoce, zeleninu a maso převážně v bio kvalitě. Naše kuchyně umí uspokojit i vegany a vegetariány. Z bistra se můžete kochat panoramatickým pohledem na jízdárnu a dětské hřiště. Samozřejmostí je volně přístupné WIFI připojení.

Bistro Slamák

Galerie

bottom of page