top of page
IMG_9630-HDR.jpg

Ubytování v apartmánech

ÚTULNÉ POKOJE VENKOVSKÉHO STYLU

K dispozici máme čtyři apartmány s kvalitním vybavením a funkčním designem s celkovou kapacitou až dvanáct osob. Způsobní domácí mazlíčci vítáni!

IMG_9688-HDR.jpg

Bydlete v dokonalé harmonii Feng-šuej

Apartmány jsou zařízené podle principů čínského učení Feng-šuej. Jejich zelená barva navozuje klid, harmonii a má další blahodárné účinky. Díky ní člověk nabírá sílu, získává pocit sounáležitosti s přírodou a úspěšně bojuje proti syndromu vyhoření a migrénám.

Kvalitní a funkční zázemí

Pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem s ekologickým nátěrem, kvalitními matracemi spolu se spacími sety a lůžkovinami. Samozřejmostí je bezbariérová koupelna, ručníky, mycí gel. Hosté mohou využít také společnou kuchyňku s ledničkou, pračkou a mikrovlnnou troubou. Ubytovaní hosté mají k dispozici i naše Bistro Slamák, kde rádi chystáme chutné snídaně a po domluvě též večerní menu, vše připravované z kvalitních regionálních surovin.

IMG_9673-HDR.jpg

Hygiena v pokojích

Na farmě klademe zvláštní důraz na hygienu. Proto jsou pokoje vybaveny minimalisticky a do jednotlivých apartmánů se vchází přímo z areálu. Není tedy nutné navštěvovat společná místa jako jsou recepce nebo společné chodby. Naší největší zbraní proti virům je čištění pokojů i společných prostor parním mopem a ozonátorem od společnosti OZONTECH, který vše dokonale vydezinfikuje.

Rezervujte si svůj apartmán

Jsme na Booking.com a Explorio.cz. Najdete tam podrobně rozepsanou nabídku pokojů a spoustu hodnocení od našich zákazníků.

GLAMPING pro rodinné a přátelské party

bottom of page